Porównaj produkty

Wybrane produkty

Odkurzacz Warsztatowy Przemysłowy Bezworkowy

Odkurzacze przemysłowe znajdujące się w tej grupie wyposażone są w turbiny jednofazowe (230V) i przeznaczone są do zbierania zanieczyszczeń suchych. Znajdują zastosowanie we wszystkich dziedzinach przemysłu od hut i kopalń przez przemysł metalowy, farmaceutyczny, meblowy, chemiczny i wiele innych.

Wyników 1 - 3 z 3

Odkurzacze przemysłowe na sucho 1-fazowe

GM 80P NILFISK

Moc 1200W / 230 V, Przepływ 38 l/s, Podciśnienie 20 kPa, ...

118 NILFISK CFM

Moc 1000 W / 230V, Przepływ 45 l/s, Podciśnienie 21 kPa,

IVT 1000 Nilfisk

Moc 1200W / 230 V, Przepływ 38 l/s, Podciśnienie 20 kPa

COMO

Odkurzacz warsztatowy

Odkurzacze przemysłowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu – zarówno w hutach i kopalniach, jak i w przemyśle metalowym, farmaceutycznym, a także meblowym, chemicznym czy wielu innych. Z powodzeniem mogą być także wykorzystywane w domu czy na budowie. Tego rodzaju urządzenia wyposażone są w jednofazowe turbiny (230V) i umożliwiają efektywne, a przede wszystkim wygodne zbieranie zanieczyszczeń suchych. Dzięki odkurzaczom przemysłowym z łatwością można utrzymać czystość w każdym pomieszczeniu. 


Specyfika urządzeń - odkurzaczy warsztatowych


Poszczególne odkurzacze przemysłowe różnią się między sobą ze względu na pojemność zbiornika czy przeznaczenie. Wiele z nich wyposażonych jest w aluminiowy zbiornik umieszczony na stalowym wózku, co sprawia, że taki odkurzacz jest trwały, a przede wszystkim łatwy w manewrowaniu. Jednym z najważniejszych elementów każdego odkurzacza przemysłowego jest filtr główny, do zadań którego należy zapewnienie stałego przepływu powietrza i podciśnienia w całym zakresie pracy. Większość urządzeń ma także możliwość zastosowania odpowiedniego filtra wylotowego oraz mechanizmu czyszczenia filtra. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie stabilnego przepływu powietrza oraz podciśnienia. Wysoka filtracja większości urządzeń sprawia też, że są one przyjazne osobom z alergią. 


Gdzie wykorzystywane są odkurzacze?


Odkurzacze przemysłowe są idealne do wykorzystywania w każdej dziedzinie przemysłu. Mogą znajdować zastosowanie zarówno na liniach produkcyjnych jako wyciąg, jak również być używane w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, a także w szpitalach, biurach czy hotelach. Niektóre odkurzacze projektowane są z myślą o zbieraniu pyłów suchych w pomieszczeniach o podwyższonych wymogach czystości – na przykład w przemyśle elektronicznym. Urządzenia mogą być też wykorzystywane do zbierania pyłów niebezpiecznych dla zdrowia, po uprzednim uzbrojeniu w odpowiedni filtr oraz system worków bezpiecznych. 


Odkurzacz warsztatowy


Profesjonalne urządzenie do usuwania suchych zanieczyszczeń znajduje także zastosowanie jako odkurzacz warsztatowy i pozwala utrzymać czystość oraz porządek w miejscu pracy. Tego rodzaju urządzenia doskonale sprawdzą się nie tylko w warsztacie, ale i na budowie, a także pozwolą utrzymać lepszy porządek w domu. Większość odkurzaczy warsztatowych wyposażona jest nie tylko w specjalne filtry czy worki, ale także w szereg akcesoriów dodatkowych znacznie ułatwiających sprzątanie. Duża siła ssania pozwala na szybkie i dokładne odkurzanie, a odpowiednia pojemność zapewnia możliwość odkurzania dużych powierzchni bez konieczności wymiany worka. Odkurzacz warsztatowy sprawdza się także przy sprzątaniu mocno zabrudzonych miejsc. Jest łatwy w obsłudze oraz manewrowaniu i zapewnia łatwą pracę bez nakładu siły.


Oferta


W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów odkurzaczy warsztatowych, które znajdą zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Są to przede wszystkim:

  • odkurzacz GM 80P NILFISK;
  • odkurzacz 118 NILFISK CFM; 
  • odkurzacz IVT 1000 NIFLISK.